andisheh

ترجمه حرفه ای متون تخصصی و فنی - اندیشه

توضیحات آگهی
صاحب اگهی
lpfd
آدرس
اندیشه -
تلفن
091234567

همه روزه هزاران آگهی به منظور رفع نیاز های روزانه شما عزیزان در سایت "ایران گوگل" منتشر می شود.ایران گوگل" صرفا به معرفی کالا ها ، خدمات و نیازمندی های شهروندان می پردازد ، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی و پرداخت های مالی کاربران ندارد.لطفا هنگام داد و ستد در فضای مجازی ، از صحت ادعای آگهی دهندگان اطمینان لازم را به دست آورید.برای کسب اطلاعات بیشتربه سایت پلیس فتا مراجعه نمایید :www.cyberpolice.ir

ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت صنعت،معدن و تجارت

"ما چیزی بیش از یک دارالترجمه هستیم"

دارالترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی|تحت پوشش قراردادن بیش از 10 زبان زنده و رایج دنیا|مرکز تامین محتوا| ارائه دهنده خدمات ویژه در زمینه ترجمه و چاپ مقالات ISIدر مرکز "ترجمه کده"، ترجمه تمام متون، با بهره گیری از مترجمانی متخصص و تحصیلکرده در زمینه مرتبط با موضوع متن، صورت میگیرد. ما از مترجمانی بهره میگیریم که، هر یک از آنها در زمینه تخصصی فعالیت خود، مهارت لازم و کافی را دارا میباشند؛ در این راستا با توجه نقشه راه تعریف شده در مرکز تخصصی "ترجمه کده"، مترجمینی توانمند و متخصص در زمینه رشته های تخصصی گوناگون(فنی-مهندسی،ادیبات و علوم انسانی،علوم پایه و....) با "ترجمه کده" همکاری مینمایند و به بهترین شکل ممکن، ما را در راه تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدتمان، یاری مینمایند.

ما در مرکز تخصصی "ترجمه کده" در عین حالی که سعی میکنیم ترجمه را با مطلوب ترین کیفیت به شما ارائه نماییم، در رابطه با قیمت نیز ،تلاش ما بر ارائه قیمت هایی رقابتی در بازار ترجمه میباشد.

خدمت رسانی از طریق سایت "ترجمه کده"، به صورت آنلاین، و به تمام نقاط کشور انجام میگیرد و هیچ محدودیتی در رابطه با دریافت سفارشات ترجمه و ارائه خدمات به نقاط مختلف کشور، وجود ندارد.
شما کاربر گرامی میتوانید با وارد شدن به وب سایت "ترجمه کده"، از هر نقطه ایران به راحتی سفارش خود را ثبت و ارسال فرمایید.

کد آگهی : 42576
بازدید : 3550
★★★★★★★★★★ 5/ 5 3550
Your رای:
جدیدترین آگهی های آگهی در نشریات در اندیشه 1 مورد
ترجمه حرفه ای متون تخصصی و فنی

ترجمه حرفه ای متون تخصصی و فنی

lpfd
1395/11/10 10:38:32

ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت صنعت،معدن و تجارت "ما چیزی بیش از یک دارالترجمه هستیم" دارالترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی|تحت پوشش قراردادن بیش از …